September
Dag Datum Info
Ma 3-9 Inleveren PTA
Ma 3-9 Start XL periode 1
Ma 3-9 Instaptoetsen rekenen onderbouw
Ma 3-9 Diataaltesten (Nederlands/Engels) onderbouw
Di 4-9 Instaptoetsen rekenen onderbouw
Di 4-9 Diataaltesten (Nederlands/Engels) onderbouw
Di 4-9 14:20-15:10
Geen plustijden
Wo 5-9 Instaptoetsen rekenen onderbouw
Wo 5-9 Diataaltesten (Nederlands/Engels) onderbouw
Wo 5-9 14:20-15:10
Geen plustijden
Do 6-9 Instaptoetsen rekenen onderbouw
Do 6-9 Diataaltesten (Nederlands/Engels) onderbouw
Do 6-9 Uitwisseling IBC Lippstadt (leerlingen in Nederland) voor 5H/6V
Do 6-9 14:20-15:10
Geen plustijden
Vr 7-9 Instaptoetsen rekenen onderbouw
Vr 7-9 Diataaltesten (Nederlands/Engels) onderbouw
Vr 7-9 Uitwisseling IBC Lippstadt (leerlingen in Nederland) voor 5H/6V
Do 13-9 IBC naar HBO/Universiteit (5H/6V)
Vr 14-9 Sportmoment basisscholen Brandevoort (ondersteuning 4V)
Ma 17-9 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Di 18-9 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Wo 19-9 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Do 20-9 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Do 20-9 Uitwisseling Italië (leerlingen in Nederland)
Do 20-9 IBC naar HBO/Universiteit (5H/6V)
Vr 21-9 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Vr 21-9 Uitwisseling Italië (leerlingen in Nederland)
Za 22-9 Uitwisseling Italië (leerlingen in Nederland)
Zo 23-9 Uitwisseling Italië (leerlingen in Nederland)
Ma 24-9 Uitwisseling Italië (leerlingen in Nederland)
Di 25-9 Uitwisseling Italië (leerlingen in Nederland)
Do 27-9 IBC naar HBO/Universiteit (5H/6V)
Vr 28-9 Inleveren definitieve onderzoeksopzet voor PWS (5H/6V)
Oktober
Dag Datum Info
Ma 1-10 PTA en examenreglement beschikbaar
Do 4-10 IBC naar HBO/Universiteit (5H/6V)
Vr 5-10 4M Edinburgh
Vr 5-10 19:30-22:30
Brugklasfeest
Za 6-10 4M Edinburgh
Zo 7-10 4M Edinburgh
Ma 8-10 4M Edinburgh
Ma 8-10 4M München
Ma 8-10 Excursie Rotterdam 3H
Ma 8-10 Excursie Technopolis 2HAG
Di 9-10 4M Edinburgh
Di 9-10 4M München
Di 9-10 CKV-dag 4H/4V
Wo 10-10 4M Edinburgh
Wo 10-10 4M München
Do 11-10 4M München
Do 11-10 De Rode Loper (klas 1), 2 klassen
Do 11-10 Excursie Nijmegen 2G / 2Xs
Do 11-10 Meeloopdag met beroepsbeoefenaar (4H)
Do 11-10 Stagedag IBC-leeringen (4H/5V)
Vr 12-10 4M München
Vr 12-10 De Rode Loper (klas 1), 2 klassen
Vr 12-10 Meeloopdag met beroepsbeoefenaar (4H)
Ma 22-10 Toets- en huiswerkvrij
Ma 22-10 Lessen volgens 40-minutenrooster (tot 14.00 uur)
Di 30-10 MUN Malmö
Di 30-10 Kick-Off Radically Mine! 4M/5H/6V handvaardigheid
Wo 31-10 MUN Malmö
November
Dag Datum Info
Do 1-11 MUN Malmö
Vr 2-11 MUN Malmö
Za 3-11 MUN Malmö
Zo 4-11 MUN Malmö
Ma 5-11 Toetsvrij
Ma 5-11 Schoolverlatersdag 4M
Di 6-11 Toetsvrij
Di 6-11 Schoolverlatersdag 4M
Wo 7-11 Toetsvrij
Do 8-11 Toetsvrij
Do 8-11 11:20-13:00
Studium generale 4, 5, 6 gymnasium (sessie 1)
Vr 9-11 Toetsvrij
Ma 12-11 Toetsweek 1
Di 13-11 Toetsweek 1
Wo 14-11 Toetsweek 1
Do 15-11 Toetsweek 1
Vr 16-11 Toetsweek 1
Ma 19-11 Kantelweek 1
Ma 19-11 Toetsweek 1 vooreindexamenklassen
Ma 19-11 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Ma 19-11 Gastlessen gevaarlijke liefde klas 2 (2 lesuren)
Ma 19-11 Historisch Brandevoort klas 1 (3 klassen)
Ma 19-11 Bezoek gemeentemuseum klas 2MHA
Ma 19-11 Schoolverlatersdag 5H
Ma 19-11 Taalstadexcursie NRW/Lille 3HAG (keuze, Fa/Du)
Ma 19-11 12:10-15:10
4M werken aan profielwerkstuk
Di 20-11 Kantelweek 1
Di 20-11 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Di 20-11 Gastlessen gevaarlijke liefde klas 2 (2 lesuren)
Di 20-11 Historisch Brandevoort klas 1 (3 klassen)
Di 20-11 Bezoek gemeentemuseum klas 2HA
Di 20-11 CKV-dag 3M
Di 20-11 Cross Your Borders 4H/4V
Di 20-11 Globaland 2M
Di 20-11 12:10-15:10
4M werken aan profielwerkstuk
Di 20-11 12:10-15:10
Profielwerkstukmiddag 5H/6V
Di 20-11 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m. kantelweek
Wo 21-11 Kantelweek 1
Wo 21-11 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Wo 21-11 Gastlessen gevaarlijke liefde klas 2 (2 lesuren)
Wo 21-11 Historisch Brandevoort klas 1 (3 klassen)
Wo 21-11 Bezoek gemeentemuseum klas 2HA
Wo 21-11 Globaland 2M
Wo 21-11 Cross Your Borders 4H/4V
Wo 21-11 Schoolverlatersdag 6V
Wo 21-11 08:30-10:10
Sollicitatietraining 4M (1 klas)
Wo 21-11 12:10-15:10
4M werken aan profielwerkstuk
Wo 21-11 13:30-16:30
Carolus in de politiek 3G (gemeenteraadzaal)
Wo 21-11 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m. kantelweek
Do 22-11 Kantelweek 1
Do 22-11 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Do 22-11 Gastlessen gevaarlijke liefde klas 2 (2 lesuren)
Do 22-11 Historisch Brandevoort klas 1 (3 klassen)
Do 22-11 Bezoek gemeentemuseum klas 2M
Do 22-11 Cross Your Borders 4H/4V
Do 22-11 De Rode Loper (klas 1), 2 klassen
Do 22-11 08:30-12:10
Sollicitatietraining 4M (2 klassen)
Do 22-11 12:10-15:10
4M werken aan profielwerkstuk
Do 22-11 12:10-15:30
Speeddates profielkeuzes 3H, 3V, 5H, 5V
Do 22-11 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m. kantelweek
Vr 23-11 Kantelweek 1
Vr 23-11 Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M
Vr 23-11 Gastlessen gevaarlijke liefde klas 2 (2 lesuren)
Vr 23-11 Historisch Brandevoort klas 1 (3 klassen)
Vr 23-11 Bezoek gemeentemuseum klas 2M
Vr 23-11 De Rode Loper (klas 1), 2 klassen
Vr 23-11 Excursie Leiden 3G
Vr 23-11 08:30-12:10
Aftrap LOB voor 4H
Vr 23-11 08:30-12:10
Sollicitatietraining 4M (2 klassen)
Vr 23-11 12:10-15:10
4M werken aan profielwerkstuk
Vr 23-11 12:10-15:30
Aftrap LOB voor 4V
Vr 23-11 n.n.t.b.
Schoolfeest t.g.v. jubileum 100 jaar Carolus
Ma 26-11 Start periode 2
Do 29-11 Schoolfotograaf
Vr 30-11 Schoolfotograaf
Vr 30-11 Inleveren ruwe versie profielwerkstuk 4M
December
Dag Datum Info
Ma 3-12 Lessen volgens 40-minutenrooster
Ma 3-12 Deadline aanmelden herkansing toetsweek 1
Di 4-12 Lessen volgens 40-minutenrooster
Di 4-12 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m.vergaderingen
Wo 5-12 Lessen volgens 40-minutenrooster
Wo 5-12 Sinterklaas voor klas 1 (mentoren)
Wo 5-12 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m.vergaderingen
Do 6-12 Roostervrije dag leerlingen
Vr 7-12 Lessen volgens 40-minutenrooster
Vr 7-12 18:30-20:30
Tafeltjesavond 4H,5H,5V,6V (speeddates met beroepsbeoefenaren/studenten)
Ma 10-12 Lessen volgens 40-minutenrooster
Ma 10-12 08:30-11:30
Herkansingen toetsweek 1
Di 11-12 Lessen volgens 40-minutenrooster
Di 11-12 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m.vergaderingen
Do 13-12 Stagedag IBC-leeringen (4H/5V)
Vr 14-12 Inleveren definitieve versie profielwerkstukken 4M
Di 18-12 Workshops filmen 4H + 5V (filmstadreizen)
Wo 19-12 12:10-15:10
Workshop schrijven van een profielwerkstuk voor 5H/6V
Vr 21-12 08:30-11:00
Lessen volgens rooster
Vr 21-12 11:00-13:00
Kerstviering met leerlingen
Januari
Dag Datum Info
Ma 7-1 Toets- en huiswerkvrij
Ma 7-1 LOB-week
Di 8-1 Toetsvrij 4 mavo-plus
Di 8-1 LOB-week
Wo 9-1 Toetsvrij 4 mavo-plus
Wo 9-1 LOB-week
Do 10-1 Toetsvrij 4 mavo-plus
Do 10-1 LOB-week
Vr 11-1 Toetsvrij 4 mavo-plus
Vr 11-1 LOB-week
Ma 14-1 Gecoördineerde toetsen 4 mavo-plus
Ma 14-1 GGD-onderzoeken klas 2
Ma 14-1 Rekenexamen 4H/5V (rooster volgt)
Di 15-1 Gecoördineerde toetsen 4 mavo-plus
Di 15-1 GGD-onderzoeken klas 2
Di 15-1 Rekenexamen 4H/5V (rooster volgt)
Di 15-1 13:30-16:00
XL-middag
Wo 16-1 Gecoördineerde toetsen 4 mavo-plus
Wo 16-1 Rekenexamen 1e herkansing 4M/5H, 2e herkansing 6V, inhaalmoment (rooster volgt)
Do 17-1 Gecoördineerde toetsen 4 mavo-plus
Vr 18-1 Gecoördineerde toetsen 4 mavo-plus
Ma 21-1 Halfjaarlijkse roosterwissel
Ma 21-1 14:20-16:00
Afname luistertoetsen 5H Frans / 6V Duits
Di 22-1 11:20-13:00
Studium generale 4, 5, 6 gymnasium (sessie 2)
Di 22-1 14:20-16:00
Afname luistertoetsen 5H Duits / 6V Engels
Wo 23-1 14:20-16:00
Afname luistertoetsen 4M Duits / 5H Engels / 6V Frans
Do 24-1 14:20-16:00
Afname luistertoetsen 4M Engels
Vr 25-1 Deadline inleveren ruwe versie profielwerkstuk 5H/6V
Vr 25-1 08:30-09:00
Inleveren voorlopige profiel- en vakkenkeuze 2M, 3M, 3H, 3A, 3G
Vr 25-1 14:20-16:00
Afname luistertoetsen 4M Frans
Do 31-1 Deadline aanmelden herkansing gecoördineerde toetsweek 4 mavo-plus
Do 31-1 Vanaf 14:20
Lessen 4M vervallen
Februari
Dag Datum Info
Vr 1-2 Excursie 4M/4H/5H/5V/6V leerlingen met handvaardigheid
Ma 4-2 Start XL periode 2
Di 5-2 13:30-16:30
Herkansingen gecoördineerde toetsweek 4 mavo-plus
Vr 8-2 40-minutenrooster i.v.m. open dag
Vr 8-2 10:30-17:00
Try-out Radboud Universiteit Nijmegen 4V
Zo 10-2 11:00-15:00
Open dag
Ma 11-2 Vrije dag leerlingen
Do 14-2 Stagedag IBC-leerlingen (4H/5V)
Do 14-2 9:00-11:30
Examen elementair boekhouden
Vr 15-2 Toetsvrij voorexamenklassen
Ma 18-2 Toetsvrij
Di 19-2 Toetsvrij
Di 19-2 08:30-12:00
Pré-gymnasiumochtend (nieuwe leerlingen 1G)
Wo 20-2 Toetsvrij
Do 21-2 Toetsvrij
Vr 22-2 Toetsweek 2 voorexamenklassen
Ma 25-2 Toetsweek 2
Di 26-2 Toetsweek 2
Wo 27-2 Toetsweek 2
Do 28-2 Toetsweek 2
Maart
Dag Datum Info
Vr 1-3 Toetsweek 2
Ma 11-3 Kantelweek 2
Ma 11-3 Toets- en huiswerkvrij
Ma 11-3 Filmstadreizen Nice/München
Ma 11-3 Uitwisseling Brest 3H/A/G (leerlingen in Brest)
Ma 11-3 Uitwisseling Italië 4H/4V
Ma 11-3 Excursie Kamp Vught 3M/3A
Ma 11-3 Excursie Technopolis 2M (keuze, natuurkunde)
Ma 11-3 Company Funfair 2M
Ma 11-3 Taalstadexcursie NRW/Lille 2M (keuze, Fa/Du)
Ma 11-3 08:30-12:10
Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M (schema volgt: per leerling 10 minuten)
Ma 11-3 13:30-16:00
Helmond Stagestad 3M
Di 12-3 Kantelweek 2
Di 12-3 Filmstadreizen Nice/München
Di 12-3 Uitwisseling Brest 3H/A/G (leerlingen in Brest)
Di 12-3 Uitwisseling Italië 4H/4V
Di 12-3 Excursie Kamp Vught 3M/3A
Di 12-3 Excursie Den Bosch klas 1 (2-3 klassen)
Di 12-3 08:30-12:10
Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M (schema volgt: per leerling 10 minuten)
Di 12-3 13:30-16:00
Helmond Stagestad 3M
Di 12-3 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m. kantelweek
Wo 13-3 Kantelweek 2
Wo 13-3 Filmstadreizen Nice/München
Wo 13-3 Uitwisseling Brest 3H/A/G (leerlingen in Brest)
Wo 13-3 Uitwisseling Italië 4H/4V
Wo 13-3 Excursie Kamp Vught 3M/3A
Wo 13-3 Excursie Den Bosch klas 1 (2-3 klassen)
Wo 13-3 Company Funfair 2M
Wo 13-3 Voorstellingen theatervoorstelling Experiment voor klas 2MHAG (indeling volgt)
Wo 13-3 Rekenexamen 2e herkansing 4M/5H, 3e herkansing 6V (rooster volgt)
Wo 13-3 08:30-12:10
Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M (schema volgt: per leerling 10 minuten)
Wo 13-3 13:30-16:00
Helmond Stagestad 3M
Wo 13-3 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m. kantelweek
Do 14-3 Kantelweek 2
Do 14-3 Filmstadreizen Nice/München
Do 14-3 Uitwisseling Brest 3H/A/G (leerlingen in Brest)
Do 14-3 Uitwisseling Italië 4H/4V
Do 14-3 Excursie Kamp Vught 3M/3A/3G
Do 14-3 Excursie Den Bosch klas 1 (2-3 klassen)
Do 14-3 Excursie Xanten klas 1G/1Xs
Do 14-3 08:30-12:10
Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M (schema volgt: per leerling 10 minuten)
Do 14-3 08:30-12:10
Voorstellingen theatervoorstelling Experiment voor klas 2MHAG (indeling volgt)
Do 14-3 13:30-16:00
Helmond Stagestad 3M
Do 14-3 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m. kantelweek
Vr 15-3 Kantelweek 2
Vr 15-3 Filmstadreizen Nice/München
Vr 15-3 Uitwisseling Brest 3H/A/G (leerlingen in Brest)
Vr 15-3 Uitwisseling Italië 4H/4V
Vr 15-3 Excursie Kamp Vught 3M/3A
Vr 15-3 Excursie Den Bosch klas 1 (2-3 klassen)
Vr 15-3 Rekenexamen inhaalmoment
Vr 15-3 08:30-12:10
Loopbaanreflectiegesprekken 3M/4M (schema volgt: per leerling 10 minuten)
Vr 15-3 13:30-16:00
Helmond Stagestad 3M
Ma 18-3 Start periode 3
Ma 18-3 Deadline inleveren definitieve versie profielwerkstuk 5H/6V
Ma 18-3 08:30-11:00
Afname NIO-test klas 1M
Di 19-3 Workshops montage (4H + 5V filmstadreizen)
Di 19-3 13:30-15:00
Profielvoorlichting/workshops 2M
Wo 20-3 19:00-22:00
Carolus Talent Night
Do 21-3 08:30-10:10
Wiskundekangoeroe (alle klassen/niveaus)
Vr 22-3 19:30-21:30
Diploma-uitreiking IBC-leerlingen
Ma 25-3 Lessen volgens 40-minutenrooster
Ma 25-3 Deadline aanmelden herkansingen toetsweek 2
Di 26-3 Lessen volgens 40-minutenrooster
Di 26-3 Gymnasiumdag (klas 1 t/m 5)
Di 26-3 12:45-14:15
Profielvoorlichting/workshops 2M
Di 26-3 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m.vergaderingen
Wo 27-3 Lessen volgens 40-minutenrooster
Wo 27-3 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m.vergaderingen
Do 28-3 Lessen volgens 40-minutenrooster
Do 28-3 14:20-15:10
Geen plustijden i.v.m.vergaderingen
Vr 29-3 Lessen volgens 40-minutenrooster
Vr 29-3 Deadline aanleveren cijfers profielwerkstukken 5H/6V door docenten
April
Dag Datum Info
Ma 1-4 08:30-11:30
Herkansingen toetsweek 2
Di 2-4 13:30-16:00
Workshops MBO-opleidingen 3M ROC Ter Aa + Helicon
Vr 12-4 Eftelingreis voor eindexamenleerlingen
Vr 12-4 Excursie Trier 4G/5G
Vr 12-4 Voorrondes Shell schoolhockey toernooi
Vr 12-4 08:30-09:00
Inleveren definitieve profiel- en vakkenkeuze 2M, 3M, 3H, 3A, 3G
Ma 15-4 Examentraining eindexamenklassen
Di 16-4 Examentraining eindexamenklassen
Wo 17-4 Examentraining eindexamenklassen
Do 18-4 Examentraining eindexamenklassen
Do 18-4 Schoolfotograaf examenkandidaten
Vr 19-4 Examentraining eindexamenklassen
Mei
Dag Datum Info
Ma 6-5 Toets- en huiswerkvrij
Ma 6-5 Examentraining eindexamenklassen
Ma 6-5 Week van Europa
Di 7-5 Examentraining eindexamenklassen
Di 7-5 Week van Europa
Di 7-5 Dag van de Engelse taal en cultuur
Wo 8-5 Examentraining eindexamenklassen
Wo 8-5 Week van Europa
Wo 8-5 Dag van de Franse taal en cultuur
Do 9-5 CSE
Do 9-5 Week van Europa
Do 9-5 Dag van de Duitse taal en cultuur
Do 9-5 Uitwisseling Lippstadt (leerlingen naar Duitsland) voor 4H/5V
Vr 10-5 CSE
Vr 10-5 Week van Europa
Vr 10-5 Uitwisseling Lippstadt (leerlingen naar Duitsland) voor 4H/5V
Ma 13-5 CSE
Ma 13-5 Uitwisseling Brest 3HAG (leerlingen in Nederland)
Ma 13-5 08:30-11:00
Afname NIO-test klas 1K,H,B,G
Di 14-5 CSE
Di 14-5 Uitwisseling Brest 3HAG (leerlingen in Nederland)
Di 14-5 13:30-16:00
Workshops business voor leerlingen 3M met profiel economie
Wo 15-5 CSE
Wo 15-5 Uitwisseling Brest 3HAG (leerlingen in Nederland)
Do 16-5 CSE
Do 16-5 Uitwisseling Brest 3HAG (leerlingen in Nederland)
Vr 17-5 CSE
Vr 17-5 Uitwisseling Brest 3HAG (leerlingen in Nederland)
Vr 17-5 12:10-15:30
Project ecologie 4V (biologie)
Ma 20-5 CSE
Di 21-5 CSE
Wo 22-5 CSE
Do 23-5 CSE
Do 23-5 Stagedag IBC-leerlingen (4H/5V)
Vr 24-5 12.10-15:30
Project ethologie 4H + 5V (biologie, Dierenrijk Nuenen)
Ma 27-5 Expeditie Carolus: jubileumactiviteit voor alle leerlingen
Di 28-5 Rekenexamen 3M (rooster volgt)
Wo 29-5 Rekenexamen 3M (rooster volgt)
Do 30-5 Hemelvaartsdag
Juni
Dag Datum Info
Ma 3-6 Rekenexamen 3e herkansing 4M/5H, inhaalmoment (rooster volgt)
Wo 5-6 18:30-21:00
Gala filmstadreizen
Do 6-6 Profieldag 4H/5V voor leerlingen met profiel NG/NT of EM
Do 6-6 20:00-23:00
Gala eindexamenleerlingen met introducee
Vr 7-6 Finale Shell schoolhockeytoernooi
Vr 7-6 Schoolfinales Olympic Moves 2018-2019
Di 11-6 19:00-21:00
XL-markt
Wo 12-6 Toetsvrij
Wo 12-6 8:00-8:30
Uitslag eerste tijdvak CSE
Do 13-6 Toetsvrij
Do 13-6 08:30-12:00
Deadline aanmelden herkansingen CSE tweede tijdvak
Do 13-6 13:00-16:00
Kennismakingsmiddag nieuwe leerlingen klas 1 (schooljaar 2019-2020)
Vr 14-6 Toetsvrij
Ma 17-6 CSE tijdvak 2
Ma 17-6 Toetsvrij
Di 18-6 CSE tijdvak 2
Di 18-6 Toetsvrij
Wo 19-6 CSE tijdvak 2
Wo 19-6 Toetsweek 3 voorexamenklassen
Do 20-6 CSE tijdvak 2
Do 20-6 Toetsweek 3
Vr 21-6 Toetsweek 3
Ma 24-6 Toetsweek 3
Di 25-6 Toetsweek 3
Wo 26-6 Toetsweek 3
Vr 28-6 08:00-08:30
Uitslag tweede tijdvak CSE
Vr 28-6 19:30-22:00
Diploma-uitreiking havo
Juli
Dag Datum Info
Ma 1-7 08:30-11:00
Inhaalrepetities
Ma 1-7 11:00-12:00
Inzage toetsen
Di 2-7 Inleveren boeken
Wo 3-7 19:30-22:00
Dilpoma-uitreiking mavo-plus
Do 4-7 13:30-14:00
Rapport uitreiken
Do 4-7 19:30-22:00
Dilpoma-uitreiking vwo
Ma 8-7 Start zomervakantie